x

Error: Contact form not found.

Czy masz jakieś pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Cieszymy się, że możemy być tam dla Was.
T +49 202 430448-0 F +49 202 430448-20

Mechanik przemysłowy (pełny etat) (m/k/r)

Zostań częścią naszego zespołu

Twoje zadania

  • Produkcja części i montaż zgodnie z planem i rysunkiem
  • Prace naprawcze, prostowanie i spawanie
  • Wymiana uszkodzonych komponentów i części zużywających się oraz uruchomienie
  • Kontrola produktu końcowego
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek na maszynach w siedzibie klienta
  • Konserwacja, kontrola i naprawa urządzeń produkcyjnych/narzędzi maszynowych

Co przynosisz ze sobą

  • Ukończone szkolenie zawodowe i/lub doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Wiedza z zakresu spawalnictwa korzystna
  • Niezależny i niezawodny sposób pracy
  • Komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy klasy B

Co Cię czeka

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na dzienną zmianę
  • 30 dni urlopu/rok

Co nas wyróżnia

  • Praca w rodzinnej firmie zarządzanej przez właściciela w regionie Bergisches Land w Niemczech
  • Stała praca w bezpiecznej branży
  • przyjazne środowisko pracy z miłymi kolegami
  • Liczne dobrowolne świadczenia ze strony pracodawcy

Twój kontakt

Ihr Ansprechpartner Silke Droste Silke Droste Tel.: +49 202 430448-32 silke.droste@hundt.de

Wilhelm Hundt GmbH
Schwabhausen 25, 42349 Wuppertal